Підготовка проектних менеджерів!

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державним центром зайнятості та Державною установою "Фонд енергоефективності" для реалізації проекту з термомодернізації багатоквартирних будинків, на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості буде проводитись навчання за програмою «Школа проектних менеджерів». До навчання можуть бути залучені зареєстровані безробітні, шукачі роботи та особи, котрі безпосередньо мають відношення до розвитку та діяльності ОСББ (професійні управителі багатоквартирних будинків, голови ОСББ, енергоаудитори, енергоменеджери, інженери-проектувальники, тощо).                      Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів, які компенсуються Фондом енергоефективності у розмірі 70%.

Навчання розпочнеться орієнтовно 23 листопада 2020 року з врахуванням карантинних обмежень. На навчанні можна отримати роз’яснення щодо процедури та етапів впровадження заходів з енергоефективності, юридичні консультації, фінансові аспекти програми, аспекти проведення загальних зборів ОСББ, енергоаудит багатоквартирного будинку. Після завершення навчання слухачі отримають посвідчення про підвищення кваліфікації із згаданого курсу.

За детальною інформацією просимо звертатись до  Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: м.Новояворівськ, вул. Січових Стрільців, 16.

Христина Шавель,

завідувач сектору профорієнтації

відділу надання соціальних послуг

Новояворівської міської філії

Львівського обласного центру зайнятості

Переглядів: 11