Підберемо кадри разом!

Одним з найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної співпраці з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості.
Цими днями у Новояворівському міському центрі зайнятості відбулася Презентація роботодавця за участю безробітних та представника ТзОВ «Бадер Україна», яке займається пошиттям шкіряних сидінь для легкових автомобілів «AUDI» та « BMW».
У вищезгаданому заході взяли участь більше 20 осіб із числа безробітних. За словами менеджера з підбору персоналу на підприємстві у с. Кожичі Яворівського району вже працює понад 1800 осіб. Учасників заходу за допомогою відеопрезентації ознайомлено з виробничим процесом підприємства, а саме: лінією розкрою шкіри, лінією шкіряних заготівель та пошиття готових шкіряних виробів. Представник ТзОВ «Бадер Україна» зазначила, що компанія пропонує працевлаштування на виробництві з досвідом та без досвіду роботи на посади «швачка», «маркувальник», наклеювач заготовок», «контролер якості» тощо. Окрім цього працівникам підприємства гарантують офіційне працевлаштування, високу та стабільну заробітну плату, можливість кар’єрного росту, гідні умови праці та доїзд до та від місця праці за різними напрямками за кошти роботодавця.
Учасники заходу отримали вичерпну інформацію щодо оплати праці та оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Більше як 6 осіб зацікавилися пропозицією працевлаштування і наступною зустріччю буде професіографічна екскурсія на виробництво. Взаємодія з роботодавцями продовжується.

Оксана ТИМО,
провідний фахівець з питань зайнятості відділу
взаємодії з роботодавцями Новояворівського міського центру зайнятості.

Переглядів: 213