Партнерські стосунки з працедавцями – найдієвіший спосіб зменшити рівень безробіття

Для збільшення можливостей працевлаштування тимчасово непрацюючих краян посадовці Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ налагоджують тісні контакти з місцевими працедавцями. При цьому ми ретельно відстежуємо появу нових фірм і компаній, аби донести до них інформацію про соціальні послуги служби зайнятості, особливо з питань пошуку або підготовки потрібного персоналу. Спілкування з керівниками підприємств як у приміщенні філії, так і безпосередньо на виробництві дозволяє оперативно реагувати на кадрові потреби соціальних партнерів, використовуючи для цього як традиційні прийоми, так і інноваційні методи, зокрема, відеопрезентацію, відеорезюме, відеовакансії, організацію діалогу з потенційними працівниками в режимі он-лайн та ін.

Із деякими підприємствами нас пов’язують давні партнерські стосунки, від яких у виграші як суб’єкти господарської діяльності, так і служба зайнятості. Адже підприємства таким чином мають змогу у стислі терміни укомплектувати вільні робочі місця, а філія – забезпечити роботою клієнтів. Результат взаємодії не змусив на себе чекати: упродовж січня-вересня 2017 року за рекомендацією фахівців ЦЗ свого працедавця знайшли 1025 жителів району. Приміром, на Яворівську КЕЧ працевлаштовано 28 осіб, у центральну районну лікарню – 41, у БУ № 1 Яворівської КЕЧ – 35, у ТзОВ «Снєжка» – 30, у ТзОВ «Кормотех – 27, у ТОВ «Реціпе – 25, у ПрАТ «Яворівський хлібозавод» – 19 осіб.

З-поміж згаданих підприємств варто звернути увагу на молоде та перспективне ТОВ «Реціпе». Вчасно наданий товариству комплекс соціальних послуг увінчався плідними результатами. Це одна з фірм, які скористалися фінансовими преференціями служби зайнятості, отримавши компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця. Цією послугою цього року було охоплено й фізичних осіб – підприємців Г. Булавку та І. Галамая, кожний з котрих забезпечив працею 5 безробітних, ще 6 безробітним пощастило влитися у трудові колективи, які очолюють місцеві бізнесмени Б. Лагно та А. Ревага.

Як свідчить досвід, лише індивідуальний підхід до вирішення кадрових потреб кожного працедавця, врахування його вимог до професійних якостей претендентів – є запорукою плідної співпраці з ринкоутворюючими та новоствореними організаціями на підвідомчій території.

Переглядів: 174