Новояворівська міська філія Львівського обласного центру зайнятості інформує!

В рамках Меморандуму з ГО «Нове суспільство України» за підтримки Міністерства Оборони Королівства Норвегії та Міністерства Закордонних справ Королівства Норвегії, розпочинається набір учасників на безкоштовний курс «Контроль якості програмного забезпечення» в рамках проекту «Україна-Норвегія»

Учасниками курсу можуть стати військовослужбовці запасу, учасники АТО (ООС) та члени їх сімей. Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років.

Даний курс дозволяє у максимально скорочені терміни (500 годин) отримати практичні навички та необхідну теоретичну базу, які формують компетентності фахівця з тестування програмних продуктів (інженер з контролю якості програмного забезпечення), що користується попитом на ІТ-ринку праці України. Курс розрахований на початківців. Матеріал курсу викладається простою мовою викладачами-практиками, які крок за кроком діляться з Вами знаннями та реальними кейсами.

По закінченню курсів слухачі отримають навички професійного тестування комп’ютерних програм, підвищать рівень знання англійської мови, тощо. Це надасть їм можливість продовжити своє навчання або працевлаштуватись у відомі IT-компанії м. Львова.

Також слухачі курсів отримають диплом від Міністерства Оборони Королівства Норвегії та Міністерства Закордонних справ Королівства Норвегії, Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразку від НУ “Львівська Політехніка” та сертифікат про закінчення курсів від університету Норд (Королівство Норвегія).

Місце проведення: м. Львів, Національний Університет «Львівська Політехніка». Тривалість курсів: 3 місяці. Вартість: Безкоштовно. Дата закінчення реєстрації: 15 лютого 2019 року.

Реєстрація за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1VTfjyoFLQd5i7UFuYAqUlV6iseAukMYVCCJqA_XG0bw

За додатковою інформацією звертатись до Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Новояворівськ, вул. Січових Стрільців, 16, тел. (03256) 41096.

Переглядів: 136