Новації у Державній службі зайнятості! 2019 рік – рік Кар’єрного радника

Новояворівська міська філія Львівського обласного центру зайнятості інформує, що з 01.01.2019 року в службі зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволить забезпечити:

- індивідуальний підхід до кожного клієнта,

- якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Кар’єрні радники  - це індивідуальні консультанти  осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних у пошуку роботи, плануванні кар’єри через залучення до професійної орієнтації, професійного навчання,  самозайнятості,  тимчасової зайнятості та інших активних заходів, які проводяться службою зайнятості. А також  кар’єрні радники зможуть навчити  самостійно здійснювати пошук роботи, готуватися до співбесід, підготувати резюме, як обрати суб’єкта освітньої діяльності, який допоможе удосконалити компетентність клієнта, якщо це необхідно. Кар’єрні радники будуть сприяти досягненню реальних цілей клієнтів у працевлаштуванні. Вони забезпечать супровід безробітних від дня звернення до центру зайнятості до фактичного працевлаштування.

Саме комплекс вжитих кар’єрним радником заходів допоможе безробітному швидше подолати перешкоди на шляху зайнятості та повернутися до звичного ритму життя у трудовому колективі в найкоротші терміни.

Світлана ФІТАК,

заступник начальника відділу організації працевлаштування Новояворівської МФ Львівського ОЦЗ.

Переглядів: 208