Національна гвардія України запрошує до своїх лав

Днями в Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій щодо можливості проходження служби за контрактом у Національній гвардії України, в якому взяв участь майор Західного відділення комплектування Національної гвардії України п.Олександр. Виступ майора був змістовним та дуже цікавим для присутніх. Національна гвардія України – це військове формування з правоохоронними функціями, призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України. Під час заходу також було наголошено про переваги військової служби за контрактом у Національній гвардії України.

Безробітні брали активну участь у заході, задавали різні питання. Деякі з них зацікавились проходженням служби за контрактом та будуть звертатись до Західного відділення комплектування військовослужбовцями

Після проведеного дійства в стінах Новояворівської міської філії ЛОЦЗ представники Національної гвардії України разом з начальником відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії ЛОЦЗ Іриною Ратушною відвідали ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище», де провели для понад п’ятьох десятків учнів профінформаційний захід. Під час проведення заходу учні мали можливість переглянути фільм про усі переваги проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України, отримали інформацію про можливість вступу для проходження навчання у вищий навчальний заклад та які документи при цьому необхідно подати. Після заходу учні обмінялися думками, отримали корисну і змістовну інформацію та вичерпні відповіді на поставленні запитання.

Маємо надію, що проведення таких заходів сприятиме розширенню уявлення населення про переваги проходження військової служби за контрактом у військових частинах Національної гвардії України та виконання свого громадянського обов’язку перед державою.

Лідія Замєсова,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Національна гвардія України запрошує до своїх лав 001

Переглядів: 121