Національна гвардія України запрошує до своїх лав

В приміщені Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок щодо можливості проходження служби за контрактом у Національній гвардії України, в якому взяла участь майор Західного відділення комплектування Національної гвардії України п. Людмила. Виступ офіцера був змістовним та дуже цікавим для присутніх. Національна гвардія України – це військове формування з правоохоронними функціями, призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України. Під час заходу також було наголошено про переваги військової служби за контрактом у Національній гвардії України.

Безробітні взяли активну участь у заході, задавали різні питання. Деякі із них зацікавились проходженням служби за контрактом та будуть звертатись до Західного відділення комплектування військовослужбовцями.

Під час проведення заходу безробітні мали можливість переглянути фільм про усі переваги проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України, отримали інформацію про можливість вступу для проходження навчання у вищий навчальний заклад та які документи при цьому необхідно подати. По закінченню заходу безробітні обмінялися думками, отримали корисну і змістовну інформацію та вичерпні відповіді на поставленні запитання.

Маємо надію, що проведення таких заходів сприятиме розширенню уявлення населення про переваги проходження військової служби за контрактом у військових частинах Національної гвардії України та виконання свого громадянського обов’язку перед державою.

Л. Замєсова,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 24