Наполегливість + активність = працевлаштування!

Колишній військовослужбовець Ігор Гнилюх, котрий упродовж останніх років проходив контрактну службу у Збройних силах України та брав участь в антитерористичній операції на Сході України, з метою пошуку роботи звернувся до Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості. Участь у бойових діях, як і для багатьох інших військовослужбовців, стала переломним моментом у його житті та спонукала переглянути усталені життєві пріоритети та прагнення. Саме тому учасник АТО після повернення додому вирішив, що найкращим способом адаптації до мирного життя буде робота.

Виконавши всі рекомендації кар’єрного радника Світлани Фітак, відвідавши низку тематичних семінарів і тренінгів, побувавши на мініярмарках вакансій, майстер-класах, групових консультаціях, презентаціях працедавців, учасник АТО здобув нові знання, підвищив рівень конкурентоспроможності та більш упевнено взявся шукати нове місце праці. Наполегливість у досягненні мети увінчалася добрим результатом.
Сьогодні пан Ігор працює на місцевому підприємстві, задоволений роботою, яку допомогли йому знайти фахівці Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості. Серед запропонованих пропозицій його зацікавила вакансія оператора технологічних установок у ТзОВ «ЛАМЕЛА». Керівництво та колектив підприємства задоволені сумлінним працівником, котрий після захисту Батьківщини успішно трудиться задля її розвитку.

Христина ШАВЕЛЬ,
завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ.

Переглядів: 15