Молодь і патріотизм

Одним з основних завдань Програми державної служби зайнятості щодо профорієнтації на 2017-2020 роки є посилення профорієнтаційної роботи з молоддю з урахуванням потреб ринку праці. Актуальним питанням для українського суспільства є також національно-патріотичне виховання дітей та молоді, зумовлене сучасними викликами, що стоять перед Україною.

     Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується...

                                                                                                (В.Сухомлинський)

     Під таким гаслом 08.12.2017р. у приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся профорієнтаційний урок для учнів Чернилявської СЗШ І-ІІІ ст. за участі директора та начальників відділів районної філії, керівника Служби у справах дітей Яворівської РДА та почесної гості заходу - учасника АТО Яни Шкурченко.

      Керівники соціальних структур у своїх виступах намагалися донести до юної молоді основні завдання національно - патріотичного виховання: повага до Конституції країни, законності, норм суспільного життя, повага до символів держави, історичних святинь, гордості за країну, залучення молоді до вирішення соціальних, культурних, екологічних та інших проблем місцевого значення.

      Розповідь тендітного захисника нашої держави Яни Шкурченко спиралась на мотивації молоді до громадської активності, відваги, любові до своєї землі, безкорисної суспільної праці, гордості за свою державу, співпричетності до творення її сьогодення та майбутнього.

      Формувати справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав'язливо і з любов'ю,- головний критерій співпраці з молоддю.

Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ

Переглядів: 261