Мініярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «САНКАРБО»

8 вересня 2021 року в приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся мініярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «САНКАРБО». Як ми вже інформували раніше, згадане товариство щойно розпочало свою діяльність на теренах Яворівщини, і нас, як службу зайнятості, не може не тішити той факт, що роботодавець активно співпрацює з нами, і за такий короткий час уже провів першу зустріч з претендентами на вакансії.

Ярослав Ярославович Курпіта поінформував присутніх, що для забезпечення роботи підприємства на даному етапі існує потреба у підсобних робітниках. Розповів шукачам роботи про етапи діяльності підприємства сьогодні та плани на близьке майбутнє, про умови праці, вимоги до своїх працівників, рівень заробітної плати.

Фахівці філії сподіваються на результативність цієї зустрічі,  оскільки створили всі умови для того, щоб учасники ярмарку мали змогу поспілкуватись безпосередньо з роботодавцем, адже мініярмарок вакансій сприяє прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає.

Переглядів: 15