Мета діалогу – допомогти колишнім в’язням розпочати життя з нової сторінки

Днями відбулася робоча зустріч представників Яворівського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, управління соціального захисту населення місцевої РДА, районної філії Львівського обласного центру зайнятості та Новояворівського МЦЗ.
Посадовці обговорили різні актуальні теми щодо забезпечення соціально вразливих груп населення прийнятною роботою, шляхів і методів боротьби з нелегальним працевлаштуванням, обговорили ситуацію на ринку праці та домовилися про низку спільних заходів.
Під час діалогу сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, який забезпечить тісні зв’язки між партнерами, допоможе особам, котрі звільняються з місць позбавлення або обмеження волі чи засуджені до різного роду покарань, якомога швидше повернутися у трудові колективи та розпочати життя з нової сторінки.
Під час конструктивної бесіди присутні сформували план подальших дій, мета якого – надати всебічну підтримку тим, хто свого часу оступився, сприяти їм у відновленні нормального способу існування та застерегти від повторних помилок.