Легка промисловість стрімко розвивається, тому робота для швачок знайдеться завжди

Щоби донести до старшокласників важливу інформацію про актуальні на ринку праці робітничі професії, фахівці Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості постійно організовують заходи для учнівської молоді різного формату. 

Нещодавно учнів 9 класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 ознайомили з історією виникнення швейного ремесла, уміннями та навичками, якими повинна володіти особа, котра мріє пов’язати трудову діяльність із голкою та ниткою.

Учасникам дійства також презентували напрями навчання у ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» та Новояворівському МНВК, де опановують затребуваний фах майбутні швачки. Школярам наголосили, що нині легка промисловість на Львівщині стрімко розвивається, а отже працедавці створюють нові робочі місця і запрошують на них тих, хто вміє шити, пропонуючи за роботу гідну винагороду.

Посадовці Новояворівської МФ ЛОЦЗ повели мову про важливість правильного вибору професії після закінчення школи. Особливу увагу зосередили на послугах служби зайнятості профорієнтаційного характеру, мета яких – надати випускникам шкіл всебічну допомогу з питань професійного самовизначення, закликати їх обирати актуальні професії та спеціальності, враховуючи перспективи подальшого працевлаштування.

Хлопці та дівчатка охоче пройшли тестування для визначення професійної спрямованості до певного виду діяльності. А згодом учасники заходу дружньою командою відправилися на професіографічну екскурсію до фізичної особи-підприємця Віталія Гадуп’яка, котрий займається пошиттям одягу. У цеху молодь наочно ознайомилася з функціями та обов’язками швачок, почерпнула інформацію про розмір пропонованої заробітної плати, оглянула умови праці тощо. 

За оцінкою делегації, організована екскурсія була дуже корисною та змістовною, адже значно розширила уявлення учнів про світ професій, пролила світло на специфіку роботи швачки, а ще – спонукала старшокласників вкотре серйозно замислитися над вибором майбутнього фаху.

Переглядів: 130