ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ – ЦЕ АКТУАЛЬНО!

У рамках розгорнутої кампанії з детінізації  зайнятості Яворівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості  в черговий раз проводить захід по легалізації найманої праці та прагне донести до сторін трудових відносин, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно.

Роботодавці повинні розуміти, що ігноруючи зазначені права і норми, та віддаючи перевагу застосуванню праці без належного оформлення трудових відносин ризикують опинитись у неприємних ситуаціях. Адже за негативні наслідки такого «співробітництва» мають завдячувати лише собі, в разі розкрадання працівником їхнього майна та коштів, недотримання правил трудового розпорядку та норм поведінки, не говорячи вже про якість виконуваних робіт через фактичну відсутність функціональних обов’язків.

Шановні роботодавці! Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплат «в конвертах». Це дозволить не тільки детінізувати соціально - трудові відносини, але й забезпечити реальні соціальні гарантії найманим працівникам, максимально уникнути трудових конфліктів та спорів.

А служба зайнятості, в свою чергу, закликає суб’єктів господарювання, що використовують працю найманих працівників, невідкладно належним чином зареєструвати відповідні трудові відносини. Адже, за порушення трудового законодавства контролюючі органи, у межах компетенції, застосовуватимуть заходи впливу.

Переглядів: 6