Круглий стіл зх головами сільських та селищних рад щодо організації громадських робіт

Однією з послуг, яку надає служба зайнятості роботодавцям є громадські та інші роботи тимчасового характеру. Організація таких робіт здійснюється місцевими державними адміністраціями, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад за участю територіальних органів із залученням на добровільних засадах роботодавців. Місцеві органи влади щороку відповідно до територіальних програм зайнятості населення та інших відповідних програм приймають рішення щодо організації громадських робіт, визначають види робіт, роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт, та інформують їх про прийняте рішення. Місцеві органи влади доводять територіальним інформацію про прийняте рішення і обсяги коштів, необхідних для фінансування організації громадських робіт.

З метою забезпечення належної співпраці з органами місцевого самоврядування упродовж 2018 року 20.12.2017 року у приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ відбулася зустріч за круглим столом з головами сільських та селищних рад підвідомчої території. Основним питанням заходу було фінансування організації громадських робіт, яке здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, визначення видів цих робіт. Представники служби зайнятості провели аналіз цьогорічної співпраці в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру з сільськими та селищними радами, ознайомили учасників заходу з новими методами роботи служби зайнятості у новому році.

Директор районної філії М.Вигринович подякував усім присутнім за тісну співпрацю, за проведену у 2017 році суспільно корисну роботу, яка здійснювалась в інтересах місцевих громад і виконувалась безробітними на добровільних засадах як тимчасова зайнятість з метою одержання ними додаткової матеріальної підтримки.