Компенсація витрат роботодавцям на оплату праці за працевлаштування ВПО

6500 гривень роботодавцю за працевлаштування ВПО

Згідно З постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» роботодавцю надається компенсація витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні коштом коштів резервного фонду державного бюджету.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Для отримання компенсації витрат роботодавець не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування особи подає до міського, районного, міськрайонного центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості заяву про компенсацію витрат.

Упродовж  квітня-липня 2022 року до Новояворівської міської філії  Львівського обласного центру зайнятості за отриманням компенсації витрат на оплату праці ВПО звернулося 7 роботодавців за працевлаштування 9 працівників, у т.ч. 3 - юридичних особи та 4 – ФОП. По усіх 7 роботодавцях прийнято позитивні рішення про надання такої компенсації.

Переглядів: 0