Інформуємо учасників АТО!

Днями провідним фахівцем з профорієнтації Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ Ольгою Гозою в рамках проведення тижневика «Під одним дахом» організовано черговий захід з учасниками АТО. У семінарі взяла участь начальник відділу персоніфікованого обліку Управління соціального захисту населення Яворівської РДА Марія Михайлівна Рибій у режимі відеозв’язку через платформу Zoom.

На заході особлива увага була зосереджена на питанні призначення пільг, а саме: медичних, житлово-комунальних, трудових та інших, а також на порядку отримання грошової допомоги.

Під час проведення заходу 10 учасників отримали вичерпні відповіді на питання, які потребували роз’яснень, а саме: на які пільги мають право учасники бойових дій, а також члени їх сімей, що проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього, який пакет документ документів потрібно надати до органу соціального захисту за місцем проживання для включення до реєстру пільговиків та інші.

Учасники обмінялися думками, отримали корисну та змістовну інформацію і тепер зможуть отримати гарантовані державою пільги.

Ольга Гоза, провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 6