Інформований – отже захищений!

Легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування. Саме семінар «Легальна зайнятість», який було проведено в Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості 11 червня 2018 року мав на меті розкрити переваги легального працевлаштування та застереження шукачів роботи від шахрайства при оформлені трудових відносин.

35476435_2065732913643140_3173092980399538176_n

До участі у проведені заходу були запрошені головний спеціаліст бюро правової допомоги Ольга Коваль, головний спеціаліст Яворівського РВ ГУДМС України у Львівській області Світлана Хльоупек, начальник Новояворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Оксана Корб’як. Під час проведення заходу присутніх ознайомили з порядком укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, перевагами легальної зайнятості в Україні та видами шахрайства при працевлаштуванні.

На завершення, присутні мали можливість отримати індивідуальні консультації та роз’яснення, зокрема, щодо основних положень чинного трудового законодавства та законодавства про зайнятість.

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

Переглядів: 185