Інформований – отже захищений!

Легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування. Саме семінар «Легальна зайнятість», який було проведено в Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості 11 червня 2018 року мав на меті розкрити переваги легального працевлаштування та застереження шукачів роботи від шахрайства при оформлені трудових відносин.
До участі у проведені заходу були запрошені головний спеціаліст бюро правової допомоги Ольга Коваль, головний спеціаліст Яворівського РВ ГУДМС України у Львівській області Світлана Хльоупек, начальник Новояворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Оксана Корб’як. Під час проведення заходу присутніх ознайомили з порядком укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, перевагами легальної зайнятості в Україні та видами шахрайства при працевлаштуванні.

35476435_2065732913643140_3173092980399538176_n
На завершення, присутні мали можливість отримати індивідуальні консультації та роз’яснення, зокрема, щодо основних положень чинного трудового законодавства та законодавства про зайнятість.

Ірина Ратушна

Переглядів: 134