Громадські роботи для безробітних осіб – з користю для громади!

Сьогодні саме такий слоган прозвучав з інформації голови комісії з припинення юридичної особи – директора Новояворівського міського центру зайнятості Степанії Мушак на розширеній нараді  в Яворівській районній державній адміністрації при голові райдержадміністрації О. Хляна, голови районної ради В. Сичака, за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ та представників органів місцевого самоврядування.

Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби для існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто відкидає людину «на узбіччя життя». У цих умовах саме оплачувані громадські роботи відіграють важливу роль. На осіб зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення. Період участі у таких роботах зараховується до трудового стажу.

І кожен учасник проекту «Рука допомоги», який реалізовується на теренах Львівщини, зміг би також бути працевлаштований в своєму населеному пункті з користю для себе та громади в цілому.

Передбачити кошти при внесенні змін до місцевих бюджетах на організацію оплачуваних громадських робіт – таким було побажання керівника центру зайнятості у зверненні до представників органів місцевого самоврядування. Враховуючи, що користь від організації таких робіт для суспільства очевидна, центр зайнятості і надалі буде співпрацювати у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

Переглядів: 156