Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна  – країна підприємців!

Новояворівська міська філія Львівського обласного центру зайнятості інформує!

Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна  - країна підприємців!

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія. Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту - створення  робочих місць.

Розмір мікрогранту для одного отримувача - не менше 50 000 гривень, за умови створення не менше двох робочих місць - 250 000 гривень.

Як можна витрачати кошти?

Придбання обладнання, сировини та матеріалів, оренда приміщення.

Упродовж трьох років відбувається повернення коштів шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих працівників. В іншому випадку доведеться повернути залишок або всю суму разом.

Рішення щодо надання мікрогрантів приймає Державний центр зайнятості. Після перевірки на відповідність вимогам та погодження проєкту грантові кошти будуть переказані на окремий рахунок заявника в Ощадбанк

Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можна отримати у відділенні Ощадбанку, центрі зайнятості, онлайн підтримці- через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot

Детальніше про програму https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-nadannya...

Подати заявку https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

За додатковою інформацією звертатись до Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Новояворівськ, вул. Січових Стрільців, 16, тел. (03256) 42055, 41096.

#служба_зайнятості #грантові_програми #підтримка_бізнесу

Переглядів: 0