Графік проведення семінарів з роботодавцями на січень 2018 року Новояворівського МЦЗ

Новояворівський міський центр зайнятості інформує

-     02.01.2018 року о 11.00 год. семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, осіб з особливими потребами. Незадекларована праця - грубе порушення трудового законодавства. Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру».

-     16.01.2018 року о 11.00 год. семінар на тему: «Стимулювання роботодавців щодо створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Підбір персоналу за допомогою служби зайнятості. Засоби та можливості зайнятості для надання роботодавцям кваліфікованої допомоги у підборі персоналу. Незадекларована праця - грубе порушення трудового законодавства».

- 30.01.2018 року о 11.00 год. семінар на тему: Надання додаткової гарантії зайнятості окремим категоріям населення, які не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці. Допомога у працевлаштуванні демобілізованим військовослужбовцям учасникам антитерористичної операції. Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб . Незадекларована праця - грубе порушення трудового законодавства».

Переглядів: 1,288