Головне – бажання працювати на «Бадері»!

12 березня 2019 року у Новояворівській міській філії Львівського ОЦЗ в черговий раз відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника ТзОВ «Бадер Україна» Уляни Вовк.

Менеджер з персоналу п.Уляна розпочала свій виступ з короткої історії виникнення компанії, розповіла про те, що компанія крім шкіряних сидінь для автомобілів Audi та BMW, підписала контракт щодо пошиття шкіряних салонів для автомобілів Mercedes та ŠKODA. Уляна Вовк презентувала вільні робочі місця швачки, а також технолога з вільним володінням англійської мови. На зустріч завітали майже тридцять краян, котрі активно шукають заробіток.

За інформацією менеджера з персоналу досвід роботи швачки не обов’язковий, адже роботодавець власними силами проводить навчання бажаючих на підприємстві, а також відправляє у відрядження у Мексику для проходження безкоштовного для працівника стажування. Гідні умови праці, можливості професійного удосконалення, висока та стабільна зарплата, довіз найманого працівника до роботи і у зворотньому напрямку, соціальний пакет – усе це не повний перелік, що пропонує підприємство особам, котрі погодяться стати частиною колективу. Головне – щоб людина хотіла працювати і навчитись чогось нового.

Оксана ТИМО,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 201