«ФУДЖІКУРА» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ!

З метою ознайомлення з виробництвом фахівцями Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ 10.03.2020 організовано професіографічну екскурсію на ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» для безробітних та шукачів роботи.

Захід розпочався із знайомства з самим підприємством, специфікою його діяльності та усіма етапами виготовлення електричного обладнання для автомобілів. Представник компанії п. Олена презентувала учасникам заходу вакансії оператора автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок. У залі для навчань ТЗОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» п. Олена ознайомила безробітних з умовами праці, заробітною платою, режимом роботи, бонусною системою преміювання підприємства.

Також безробітним було запропоновано взяти участь у тимчасових роботах на цьому підприємстві, перебуваючи в статусі безробітного. Безробітні мали можливість оглянути робочі місця, виробничий процес та ознайомились з операціями на окремих робочих місцях. Також шукачі роботи отримали відповіді на питання, що їх цікавили.

Марія Мочерад,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 0