ФЕРМЕР професія, яка з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці!

Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в результаті отримання відповідної ліцензії на провадження освітньої діяльності організовує професійне навчання за професією «Фермер». Ця професія з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк зміни, що відбуваються останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, направлені на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських що обслуговує кооперативів.

Навчання теоретичного курсу відбуватиметься в навчальних класах Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Виробниче навчання та виробнича практика буде проводитись на базі сучасних підприємств та фермерських господарств області. Навчальний план курсів складатиме (5-6 місяців). Формування груп буде здійснюватись з-поміж безробітних та працівників, що має попит у сільському господарстві. Підготовка фахівців на базі Львівського ЦПТО може здійснюватись як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і за власні кошти.

Якщо ця інформація вас зацікавила, просимо пройти анкетування за посиланням https://forms.gle/MfBAjF3yq8yeVLMu8

За додатковими відомостями щодо анкетування та здобуття фаху фермера можна звертатись до Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: 81000, Львівська область, м.Яворів, вул.Шашкевича,1а, тел. 0-259-23033, 0-259-21568.