Допомагаємо школярам у виборі майбутньої професії!

29 жовтня 2021 року фахівцем Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ Ольгою Гозою та фахівцем Новояворівського бюро правової допомоги Ольгою Коваль проведено профорієнтаційний урок для учнів 8, 9 класів у Кам'янобрідському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва.

Запланований захід мав на меті привернути увагу підлітків до питання вибору професії та її значення, звернути увагу на потребу ринку праці, поговорити про помилки, які допускаються при обраних професіях, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя. Фахівець Новояворівської філії ЛОЦЗ Ольга Гоза запропонувала школярам пройти тестування на визначення типу рекомендованої професійної діяльності та з’ясувати чи відповідають вони вимогам обраної професії. Під час тестування учні визначили вміння, навики та шукали їм застосування в професіях. Особливо молоді імпонував перегляд анімаційних відеороликів на професійну тематику, а також обмін думками й активні обговорення побаченого та почутого.

Також головний спеціаліст Новояворівського бюро правової допомоги Ольга Коваль для учнів Кам’янобрідської школи провела роз’яснювальну бесіду про «Правові орієнтири для кожної дитини», а також велику увагу приділила визначенню та роз’ясненню терміну «булінг», як його розпізнати як діяти сторонам конфлікту і яка відповідальність за вчинення булінгу.

Сподіваємось, що наша підтримка змотивує старшокласників самостійно зробити своє, можливо перше, життєво важливе рішення.

Переглядів: 11