День відкритих дверей на ТзОВ «Бадер Україна»

ТзОВ «Бадер Україна» відоме підприємство з іноземними інвестиціями на теренах Львівщини. Новояворівським міським центром зайнятості вже давно налагоджена тісна співпраця з цим підприємством щодо укомплектування вільних робочих мість. Так, 16.08.2017 року в черговий раз відбувся захід на ТзОВ «Бадер Україна» за участю безробітних.
День відкритих дверей на виробництві розпочався із знайомства з самим підприємством, специфікою його діяльності та усіма етапами виготовлення шкіряних сидінь. Менеджером персоналу п. Любою було запропоновано ціле різноманіття вакансій, зокрема: швачка, закрійник, контролер якості, контролер-приймальник, оператор стригального залу та наклеювач заготовок. Компанія пропонує працевлаштування як з досвідом роботи, так і без нього.
Представники підприємства закликають не боятись влаштовуватись на роботу, адже необхідним навичкам можуть навчити вже безпосередньо на виробництві. Окрім цього, компанія пропонує офіційне працевлаштування та високу заробітну плату, можливість кар'єрного зросту та зручні умови праці. Більшість із них зацікавились пропозиціями компанії, тому залишили свої контакти та резюме для подальшого зв’язку.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії
з роботодавцями Галина Петруха

Переглядів: 852