Бірківські школярі вивчали професії легкої промисловості

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії та зорієнтувати їх на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, Новояворівський міський центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційні групові та масові заходи для учнівської молоді. Слід зазначити, що однією з дієвих профорієнтаційних форм роботи з молоддю є проведення професіографічних екскурсій, і саме 6 лютого 2018 року на замовлення Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім.Т.Шевченка за участю фахівців центру зайнятості було організовано та проведено екскурсію до ТзОВ «Бадер Україна».

Професіографічна екскурсія розпочалася із знайомства з самим підприємством, специфікою його діяльності та усіма етапами виготовлення шкіряних сидінь. Учні детально ознайомилися з функціональними обов’язками швачок, закрійників, контролерів якості, контролерів-приймальників, наклеювачів заготовок. Учасники екскурсії оглянули весь виробничий процес виготовлення автомобільних салонів: від лінії розкрою шкіри – до складування готових сидінь.

SAM_4978

За оцінкою самих учнів така екскурсія для них, була дуже корисною, значно розширила їх кругозір та може певним чином вплинути на вибір майбутньої професії.

Дякуємо керівництву ТзОВ «Бадер Україна» за надану можливість організувати таку професіографічну екскурсію, що дало можливість учням на власні очі побачити всі переваги роботи даного підприємства.

Переглядів: 240