Бери участь у експерименті, стань господарем на рідній землі!

За підтримки Світового банку у Львівській, Полтавській та Харківській областях Міністерство соціальної політики України реалізовує пілотний проект «Рука допомоги». Мета програми – залучити непрацюючих працездатних громадян з числа членів малозабезпечених сімей та вимушено переміщених осіб до продуктивної зайнятості. Для цього у чинному законодавстві передбачено три способи: працевлаштування, у тому числі на новостворені робочі місця, участь у тимчасових громадських роботах, а також надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для започаткування та ведення підприємницької діяльності, першочергово в сфері виробництва сільськогосподарської продукції.

Саме ці питання розглядалися на семінарі, що відбувся у Яворівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості. Слухацька аудиторія, а на зустріч запросили потенційних учасників експерименту, зосереджено слухала виступ представників управління соціального захисту населення Яворівської РДА та районної філії.

Організатори заходу відповіли на запитання присутніх: хто може бути учасником пілоту, на яких умовах надається фінансова допомога, який термін передбачений для її повернення та ін. Посадовці служби зайнятості окреслили актуальні вакансії на теренах району, озвучили графік проведення професійного навчання безробітних у жовтні-листопаді поточного року, а також закликали присутніх подумати над вигідною пропозицією, адже участь у пілотній програмі – це не тільки шанс позбутися бідності, але й стати господарем на рідній землі, самостійно заробляючи працею на життя.

Переглядів: 131