Акція «Випускник»

Існує багато професій, вибір яких здійснюється за різними критеріями, зокрема: престижність, рівень заробітної плати, перспективи кар’єрного росту, наближеність до місця проживання, особисте покликання тощо. Втім, в сучасному світі, важливою запорукою успішної професійної діяльності, вдалого працевлаштування є актуальність обраної професії на ринку праці. Адже правильно вибрати професію - знайти своє місце в житті.

Днями, Яворівська районна філія ЛОЦЗ спільно з Національною Гвардією України організували та провели акцію «Випускник». Про умови навчання у Національній академії Національної Гвардії України свою розповідь розпочав перед учнями Ноконечнянської ЗОШ 1-ІІІ ст. начальник Західного відділення комплектування іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України Прокопів Петро Михайлович. На зустріч було запрошено випускників 10-11 класів.

Виступаючий ознайомив дітей з навчальними закладами, які має Національна гвардія України у Харкові, Львові та Києві, умовами вступу до них, терміном навчання, професіями які можна здобути, а також забезпечення працевлаштуванням після навчання та соціальними гарантіями. Адже, служба в НГУ дає можливість людині право вибору: служити в НГУ, або бути у резерві. Громадяни мають право самостійно обрати військову частину НГУ, де бажають проходити службу у військовому резерві, та укласти контракт.

Учні уважно слухали та задавали запитання, точилася жвава та ділова дискусія, а навчальні заклади НГУ вже чекають на випускників шкіл.

Переглядів: 77