«Закон і ми. Вчимося жити в правовій державі»

Злочин. Як часто в пресі і по телебаченню ми зустрічаємось з цим словом. І не завжди зрозуміло, які ж дії громадян нашої держави можна вважати злочином. Майже кожен з нас має уявлення про те, що можна робити, а чого – ні. Однак у деяких випадках провести межу між злочином і незлочинною поведінкою людини досить складно. А як відомо, незнання закону не звільняє від відповідальності.
Чим більше молодь знатиме, що таке злочин і що покарання за нього неминуче, тим менше допускатиме порушення закону.
23 травня 2018 року працівниками Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Яворівського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, служби у справах дітей , районного відділу поліції та управління соціального захисту населення було проведено «круглий стіл» на тему: «Закон і ми. Вчимося жити в правовій державі» з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі .
В процесі проведення «круглого столу» обговорювались різні життєві проблеми, які тим чи іншим чином впливають на вчинення людиною злочинів та шляхи їх уникнення. Працівниками проведена роз’яснювальна робота з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі щодо недопущення ними нових злочинів та адміністративних правопорушень і наголошено щодо відповідальності за невиконання ними обов’язків згідно вироку суду. Усім учасникам роздано інформаційно-просвітницькі буклети.

Переглядів: 184