Яворівський РЦСССДМ: соціальна робота з учасниками АТО

Триває проведення інформаційної кампанії серед учасників антитерористичної операції щодо Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

В рамках реалізації Програми передбачена можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особам, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету учасникам АТО
передбачена компенсація частини відсотків за кредитами.

Розмір кредиту не може перевищувати 300 тис. грн терміном до 3 років. Кредити будуть надаватися за такими галузями: «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», «Виробництво меблів» (крім «Виробництво матраців»), «Виробництво харчових продуктів». Зокрема, на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.