Яворівський РЦСССДМ виявляє сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Одним з основних завдань Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання їм соціальних послуг, відповідно до оцінки потреб сім'ї /особи.

Фахівці Яворівського РЦСССДМ здійснюють соціальне відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Яворівської району.

За результатами проведеної соціальної роботи на облік сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують надання соціальних послуг виявлено за 2019 рік 16 сімей. За результатами здійсненої оцінки потреб сім'ї /особи, листів служби у справах дітей Яворівський РЦСССДМ здійснює соціальний супровід вищезазначених сімей/осіб. Їм надаються соціальні послуги – проінформовано про види соціальної допомоги, які вони можуть отримати, проведені бесіди щодо створення належних умов проживання дітей.

Яворівський РЦСССДМ тісно співпрацює із сільськими, селищними, міськими радами, освітніми закладами району і охороною здоров'я щодо раннього виявлення вразливих сімей для своєчасного надання останнім соціальних послуг та відповідної допомоги.

Яворівський РЦСССДМ

Переглядів: 12