У час карантину сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах особливо потребують підтримки з боку районної влади, щоб перейти через усі ці виклики пандемії та карантину.

Так, 13 квітня 2020 р. працівниками Яворівського РЦСССДМ організовано та передано продовольчі пакунки, засоби захисту (маски та рукавички) для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають на території Рогізненської с/р, Бунівської с/р, Калинівської с/р та Новояворівської м/р. В ході розмов, працівники соціальної служби допомагають нашим громадянам зрозуміти, чому важливий карантин і усі заходи, які він включає – та здійснювати їх. Це дає їм розуміння, чому важливі ті чи інші дії, чому мають сенс обмеження, а також надає відчуття певного контролю над ситуацією, долучення до спільних дій, щоб подолати пандемію.