Триває допомога Яворівського РЦСССДМ сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Сьогодні на Яворівщині налічується понад 50 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у цих родинах виховується 125 неповнолітніх дітей. Більшість із них проживає з батьками, які не забезпечують належний рівень піклування та догляду. Через батьківську байдужість і недбалість такі діти не мають дитинства: ростуть у антисанітарних умовах, жорстокості, часто стають на шлях злочину та не мають навіть найнеобхіднішого.
13 лютого 2018 року, керівник та відповідальні працівники Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  здійснено черговий виїзд у сім΄ї, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Бірківської, Рясно-Руської та Домажирської сільських рад. Працівниками центру соціальних служб спільно із службою у справах дітей обстежено матеріально-побутові умови проживання дітей, проведено профілактичні бесіди з батьками щодо належного виконання ними своїх обов’язків та змотивовано до покращення рівня життя.
Слід пам'ятати, що ідеальних людей не буває, як і не буває ідеально прожитого життя. Кожному з нас, хоча б раз в житті, було соромно за якийсь свій вчинок або період життя. Однак в такі моменти дуже важливо не зламатися до кінця, знайти правильний шлях до виправлення та прийняти допомогу інших

Переглядів: 182