«Стоп насильству! Захисти себе!»

З метою привернення уваги громадськості до актуальних проблем для України і кожного громадянина в цілому, а саме подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, Яворівським РЦСССДМ організовано та проведено 12 грудня 2017 року засідання «круглого столу» на тему: «Стоп насильству! Захисти себе!». Захід відбувся за участі в.о.директора Яворівського РЦСССДМ Віталія Байди та працівників, начальника відділу СуСД Яворівської РДА Тараса Фульмеса, представника управління соціального захисту населення Л.Пазюк, заступника начальника сектору превенції Т.Андрущишин, старшого інспектора ювенальної провенції О.Довид та начальника Яворівського районного сектору з питань пробації М.Федорчак.
З огляду на те, що в Україні, як правовій та соціальній державі, права людини є найвищою цінністю, а їх дотримання є запорукою її європейської інтеграції, учасники «круглого столу» підкреслили важливість боротьби та запобігання насильству стосовно жінок, дітей і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.
В процесі роботи "круглого столу" відбулася конструктивна дискусія з проблем удосконалення адміністративного та кримінального законодавства, визначення напрямків та проблемних аспектів взаємодії ОВС з державними органами, громадськими та релігійними організаціями у сфері протидії насильству в сім’ї; окреслення перспектив вдосконалення професійної діяльності соціальних служб, як суб’єктів по протидії насильству в сім’ї.
За результатами виступів та їх обговорення висловлено низку пропозицій, що сприятимуть, за переконанням учасників заходу, забезпеченню ефективної протидії насильству в сім’ї та державі.

Переглядів: 187