Профілактична робота із молоддю Яворівщини

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя.
Саме тому 12 лютого 2019 року в рамках взаємодії Яворівського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації у Львівській області» та Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена профілактична робота із молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, де було розглянуто заходи, спрямовані на недопущення виникнення конфлікту, адже більшість злочинів, вчиняється під впливом алкогольного чи наркотичного сп’яніння, які також несуть з собою ризики проявів агресивної поведінки, фізичного та психологічного насилля.
Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділялась важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення відповідно до їх реальних можливостей.

Переглядів: 170