Показ сімейного фільму «Лускунчик і чотири королівства».

13 лютого 2019 року діти учасників АТО та діти загиблих/померлих учасників АТО Яворівського району разом з працівниками Яворівського центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді відвідали показу сімейного фільму «Лускунчик і чотири королівства».

Неймовірні враження та емоції отримали діти учасників АТО та діти загиблих/померлих учасників АТО Яворівського району від показу сімейного фільму «Лускунчик і чотири королівства» – це кіно адаптація всесвітньовідомої казки-повісті Е. Т. А. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король». Постановку довірили шведському режисерові Лассе Халльстрему, триразовому номінанту на премію «Оскар». Адаптацією сценарію займалася Ешлі Пауелл. Головна жіноча роль дісталася Маккензі Фой. 16-річна актриса знімається в кіно з 6 років. 

Перед глядачами відбувалися справжнісінькі баталії між добром і злом. Увечері напередодні Різдва Клара (Маккензі Фой) і її брат отримують від батьків багато подарунків. Серед них є і зовсім непоказна іграшка – незграбний чоловічок на ім'я Лускунчик, який може розколювати найміцніші горіхи. Перед сном дівчина випадково бачить грандіозну битву з мишачим королем, що вибрався з-під підлоги бореться армія іграшок під проводом хороброго Лускунчика. 

Після перегляду фільму всіх відвідувачів чекав гарячий чай та солодощі. 
Яворівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює подяку директору Пустомитівського РЦСССДМ (Ганна Дідик) за організацію дозвілля для дітей з Яворівського району.

Переглядів: 166