Насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль

Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність проблеми полягає в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя. А насильство в будь-яких його проявах порушує ряд прав людини, зокрема таких як право кожного на рівний захист перед законом; право не піддаватися жорстокому поводженню; право на життя і фізичну недоторканність; право на високі стандарти фізичного і психічного здоров'я; неприпустимість дискримінації за ознакою статі, віку, сімейного чи соціального статусу.

Завданням Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді є надання особам, які постраждали від домашнього насильства, психологічної, соціально-економічної, інформаційної та юридичної допомоги.

02 жовтня 2020 р. директор Яворівського РЦСССДМ В.Байда та працівники центру спільно з Службою у справах дітей Яворівської РДА та ювенальною превенцією Яворівського району здійснили обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням та відвідали сім'ї, від яких було повідомлення про вчинення домашнього насильства, які проживають на території Івано-Франківської селищної ради.

Переглядів: 25