Всеукраїнський громадський культурно-освітній проект «Пряникова пошта – 2016»

«Пряникова пошта-2016» - це вже третя щорічна акція, яку організує громадська організація «Країна мрії».  Зміст акції полягає у тому, що школярі пишуть листи незнайомому другу, у яких розповідають про себе, свою родину, інтереси та традиції відзначання різдвяних та новорічних свят у своєму регіоні.

 

Діти вітають одне одного зі святами, пишуть побажання та залишають зворотні контакти (адресу сторінки у соцмережах, телефон). До листа діти можуть додавати маленькі подаруночки, зроблені своїми руками.

 

Волонтери та координатори акції збирають по школах та гуртках листи і забезпечують обмін цими листами між учасниками із різних регіонів. Керівництво шкіл та класні керівники організовують напередодні новорічних канікул урочисте вручення зворотніх листів, до кожного з яких організатори акції додадуть запашні розписні медові пряника, які випікає централізовано Львівська пряникова майстерня «Юрашки».

 

- Цим проектом ми хочемо показати як дітям, так і їх батькам, що, не дивлячись на певні культурні розбіжності, українці мають багато спільних цінностей і проблем, незалежно від місця проживання, - розповідає один з ініціаторів акції Анна Самойленко.

 

За її словами, важлива мета акції – це підвищення рівня комунікації і толерантності українців, зниження конфліктності у суспільстві, ознайомлення людей з традиціями та культурною спадщиною різних регіонів України шляхом обміну листами, подарунками та солодощами між дітьми Сходу і Заходу країни напередодні новорічних свят.

 

- Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до організації цієї світлої та доброї передноворічної акції! – запрошує один з ініціаторів акції Дарія Шевченко.

 

Вона розповідає, що на локальному рівні координатори акції залучають дітей до культури листування і обміну подарунками (у даному випадку – пряниками), що допомогає виховувати у дитині позитивні якості (дружелюбність, взаємопідтримку, взаємоввічливість). На глобальному рівні організатори акції прагнуть налагодити комунікацію шляхом діалогу між дітьми Сходу і Заходу, що у майбутньому допоможе встановити контакт між ними як носіями різних культур.

 

Хочете стати координатором проекту у вашому місті?! Долучайтеся до групи організаторів проекту у соціальній мережі Facebook – ось посилання на спеціальну групу https://www.facebook.com/groups/kraina.mrii або слідкуйте за подіями проекту https://www.facebook.com/events/108497686257623/

 

Контакти Оргкомітету:

Анна Самойленко https://www.facebook.com/profile.php?id=570204837f

Дарія Шевченко https://www.facebook.com/usernamedaria

Переглядів: 587