«Сучасні методи залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб»

31.05.2017 року у приміщенні Яворівського районного центру зайнятості проведено інформаційно - роз’яснювальний семінар на тему «Сучасні методи залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб». Наголошуємо, що Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку розпочало реалізацію пілотного проекту з працевлаштування безробітних отримувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб. Пілотний проект "Рука допомоги" реалізовуватимуть у трьох областях України – Харківській, Полтавській та Львівській.
Головною метою проекту є виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності: допомогти їм працевлаштуватися чи започаткувати власну справу.
В основу заходу покладено презентацію Постанови Кабінету Міністрів України №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо-переміщених осіб». Ініціаторами проведення заходу були: керівництво Львівського обласного центру зайнятості та Яворівського районного центру зайнятості. Учасники заходу: Координатор реалізації проекту Т.Крайнікова, заступник голови Яворівської районної ради І.Карпа, заступник голови Яворівської РДА І.Масюк, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Львівського обласного центру зайнятості О.Гаврилюх, заступник начальника управління соціального захисту Яворівської РДА В.Когут, ЗМІ, члени малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщені особи.
Учасники заходу зійшлись на тому, що Постанова КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» - це чудова можливість для малозабезпечених сімей створити свій невеличкий бізнес, щоб вижити у цей непростий для України час.
Реалізацію проекту мають завершити у 2018 році. За підсумками планують розробити законопроект щодо розповсюдження успішного досвіду на всю територію України.

Переглядів: 945