“Практичні аспекти децентралізації та розумного зростання об’єднаних територіальних громад”

23-24 березня 2017 року  відбувся дводенний семінар   «Практичні аспекти децентралізації та розумного зростання об’єднаних територіальних громад». Семінар проходив у рамках реалізації проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Участь у заході взяв голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян. Учасники семінару обговорили  нові можливості для розумного зростання ОТГ та стратегічне планування, місцеві бюджети, місцеві податки та збори, організацію управління твердими побутовими відходами в ОТГ, як отримати додаткові кошти для проектів розвитку громад.

Також під час семінару було проведено відкритий урок для старшокласників Яворівської гімназії ім. О. Маковея на тему «Моя громада - найкрутіша!»

Учням було запропоновано  визначити як вони бачать свою громаду у майбутньому. Це завдання викликало зацікавлення та жваве обговорення як має виглядати громада в майбутньому, що необхідно побудувати, створити та яке місце кожного в цьому процесі.

 

 

Переглядів: 354