Навчання членів тендерного комітету

З 1 серпня 2016 року вступив у силу Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI « Про публічні закупівлі» для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання та підвищення кваліфікації членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Абзацом другим статті 11 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету  та уповноваженим особам  пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Цією ж статтею передбачено, що голова тендерного комітету призначається замовником, несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій. У разі визначення замовником уповноваженої особи (осіб) організація роботи здійснюється нею (ними) самостійно згідно з умовами трудового договору (контракту) або положення.

Програма семінару передбачає розгляд особливостей нової системи, визначення порогів при застосуванні електронної системи закупівель, створення тендерної документації, використання нових онлайн-інструментів, зокрема системи електронних закупівель ProZorro, а також  застосування нецінових критеріїв при визначенні переможця торгів, переговорної процедури закупівель та конкурентного діалогу.

Основним завданням семінару є: надання слухачам необхідних теоретичних знань щодо організації та здійснення публічних закупівель, порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь і навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур публічних закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації та вимог до неї.

Після закінчення навчання учасники семінару  отримують іменний сертифікат про проходження навчання/підвищення кваліфікації, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель, збірник з нормативними документами  на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Базове навчання  та підвищення кваліфікації членів тендерного комітету буде проводитися  22-23 листопада 2016 року.

Вартість навчання для одного представника від організації становить 1420 грн з ПДВ.

Для участі у семінарі просимо надіслати заявку

факсом: +38 032 295 51 83, +38 032 276 46 11

або електронною поштою: valkanna@cci.lviv.ua.

Повідомляємо, що семінари відбуватимуться і надалі.

Також проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.

Переглядів: 354