Заступник голови райдержадміністрації провів засідання опікунської ради

3 квітня 2019 року під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойко відбулось засідання опікунської ради, де вирішували питання призначення опікуна.

Питання порядку денного були, попередньо та ретельно вивчені комісією райдержадміністрації, прийнятті до уваги та поставлене під контроль територіального центру соціального обслуговування Яворівської райдержадміністрації згідно законодавства.

Нагадаємо: опіка — форма захисту особистих і майнових прав громадян, які внаслідок певних обставин (вік, стан здоров'я) не можуть здійснювати свої права самостійно.

Опікун та піклувальник – це особи, які особисто здійснюють опіку, безпосередньо спілкуються з підопічним, діють в його інтересах та на його користь. Отже, здійснення опіки або піклування передбачає наявність певних знань та вмінь. Знання, які особа отримує внаслідок власного життєвого досвіду або під час навчання, значно покращать відносини між опікуномпіклувальником та підопічним. Якщо таких знань та вмінь немає, то і здійснення опіки та піклування буде неефективним.