З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку яворівчани відвідали Крехівський монастир

1 жовтня 2017 року з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку 26 мешканців похилого віку Яворівщини побували з екскурсійною поїздкою у Крехівському монастирі  Отців Василіян, що на Жовківщині.

Екскурсійна поїздка була організована Яворівським районним територіальним центром соціального обслуговування, для якого вже стало доброю традицією в в день першого жовтня вшановувати людей старшого покоління - тих, хто пережив голодомор і репресії, витримав тягар воєнного лихоліття та заклав фундамент сучасної України.

Цікавою і змістовною була екскурсія  для пенсіонерів, які відпочили тут духовно. Учасники екскурсії мали змогу побувати на святочній літургії, здійснили прогулянку в гори з оглядом печерного монастиря кінця XVI століття та набрали з джерела святої води.