Великдень у кожну домівку

     Людина щаслива тоді, коли у її серці горить любов до ближнього, бажання творити добро, допомагати тому, хто цього потребує. Бажаючи допомогти потребуючим людям  в час Великодніх свят, донести  їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, щороку в нашому  районі стало традицією проведення благодійної акції «Милосердя» - мета якої  привернути увагу суспільства до потреб, інтересів і запитів найбільш вразливих верств населення –  одиноких людей похилого віку,  пенсіонерів, інвалідів . Категорія цих громадян потребує особливого піклування, адже їм доводиться проходити нелегкі життєві випробування, докладати максимум зусиль, щоб зайняти гідне місце в суспільстві.

unnamed (7) unnamed (6)

     У зв’язку з  проведенням  Всеукраїнської  Акції «Милосердя» до Великодніх свят, звертаємось  до керівників установ, підприємств і організацій всіх форм власності, громадсько-політичних організацій, релігійних конфесій, усіх небайдужих людей виявити добру волю, здійснити у міру своїх можливостей благочинний внесок грошима,  продуктами харчування і товарами  повсякденного  вжитку .

     Щороку громадськість району не залишалася осторонь благородної справи,  хоч не багато,  але  переймалися проблемами тих, хто опинився у скруті. Озирніться навколо і ви обов’язково побачите того, хто чекає на вашу доброту. Час великоднього посту –це час духовного і морального самоочищення, подолання в собі лихих намірів, пробудження честі і совісті, примирення і любові до ближнього, благодійництва і порядності. Історія людства багата на приклади благодійництва, меценатства. Їх можна знайти в історичному минулому будь-якої країни. Яворівщина  також має багаті історичні традиції  у сфері благодійництва, які продовжуються і нині.

Відповідно до розпорядження голови Яворівської районної державної адміністрації  № 172/02-06 від 17 березня 2017 р. «Про надання матеріальної допомоги одиноким громадянам до Великодніх свят у 2017 році» надано матеріальну допомогу одиноким громадянам, що перебувають на обслуговуванні тер центру для 680 осіб на загальну суму 119000 грн. по 165грн. кожному. На ці кошти соціальними робітниками закуплено необхідні продуктові набори до Великодня.

В районі  цього року проводиться  Всеукраїнська Акція “Милосердя" до Великодніх свят, в якій вже взяли участь наші постійні меценати,  а  це насамперед, ТзОВ «Факро-Орбіта» (Верхола Ю.А.) – 2000 грн., ПрАТ   «Яворівський    хлібозавод» Башко О.О. – 99 пасок, хлібопекарня  «Здоблев» Білявець В.П.- 87 пасок, ТзОВ ТВК «Львівхолод» магазин Рукавичка- макаронні вироби на суму 1000 грн.

      Низький уклін Вам, наші благодійники. Нехай Господь воздасть Вам усім сторицею за добрі справи! Нехай у величне свято Великодня зійде на Вас Божа благодать, а в домівках і душах панують радість.

 

Завідувач відділення

організації надання

адресної та натуральної допомоги                              Марія Зеленюх

Переглядів: 355