Свято для людей похилого віку у домі Сестер-монахинь Ордену Святої Дороти

Днями, напередодні новорічних та різдвяних свят,  сестрами-монахинями Згромадження святої Дороти та працівниками Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування було проведено справжнє свято для 30 осіб похилого віку м. Яворова. Свято відбулося у домі Сестер-монахинь Ордену Святої Дороти Дочки Найсвятіших Сердець Ісуса і Марії.

Захід розпочався із привітань міського голови Яворова Павла Бакунця. Далі зазвучали привітання і побажання від сестри-монахині Анни – Лізи та директора терцентру Мирослава Боднара.

За святковим столом лунали молитви і колядки. Вони створювали атмосферу доброзичливості та довіри. Солодощі та випічка були подарунком від керівника ТзОВ «Укр-Пак» Ф.М. Проданюка та міського голови Яворова П.А. Бакунця. В кінці цього свята підопічні терцентру отримали продуктові набори і подарунки від Ордену Сестер-монахинь Святої Дороти Дочки Найсвятіших Сердець Ісуса і Марії. Дана допомога дозволить цим людям відчути, що вони не самотні і покинуті, забуті долею, а про них пам’ятають і турбуються.

Переглядів: 546