Люди похилого віку, в яких молода душа

Людина, яка дожила до похилого віку гідна поваги навіть тому, що прожила такі роки.

Саме тому 1 жовтня щорічно по всьому світу відзначається День людей похилого віку. Це свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Ми не повинні бути байдужими і зосередити свою увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління.

З нагоди цього свята 6 жовтня працівниками Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування було організовано зустріч із 18 одинокими людьми похилого віку. Велика подяка власнику піццерії «Чікаго» Ярославу Гунькало, який надав приміщення для організації зустрічі та обіду в світлому просторому залі. Не залишились байдужими до організації святкового обіду і наші постійні спонсори Олег Башко ПрАТ «Яворівський хлібзавод», Юрій Мацула «Яворівські ковбаси», а також Ольга Ковтун маг. «Лідер» та депутати Яворівської міської ради Володимир Поставитюк та Володимир Винар.

Із щиросердечним привітанням до одиноких звернулася завідувач відділення Неля Мартинович з побажаннями міцного здоров’я та довголіття, висловила подяку за роки праці. Депутати Яворівської міської ради Володимир Поставитюк та Володимир Винар розповіли історію виникнення Міжнародного дня людей похилого віку. Крім цього виступив начальник  Пенсійного фонду Володимир Галак та музичне привітання виконав методист музичного жанру відділу культури, акордеоніст Михайло Кіт.

Організовані свята дозволять цим людям відчути, що вони не самотні і покинуті, забуті долею, а про них пам’ятають і турбуються. Пенсіонери залишились дуже задоволеними і  пішли з думкою про те, що така зустріч не остання.