Шановні респонденти!

Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування – безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента".

Доступ до Кабінету респондента відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua.

У Кабінеті респондента Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в Кабінеті респондента необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування*.

Наразі сервіс підтримує електронний підпис двох з наведених нижче кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів - АЦСК):

Інформаційно-довідковий департамент ДФС,
АТ КБ "ПРИВАТБАНК",
ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна".

Перелік АЦСК, які підтримуються в Кабінеті респондента, буде розширюватися.

Коректна робота в Кабінеті респондента можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

У разі виникнення питань щодо роботи в Кабінеті респондента Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у Кабінеті респондента, або звернутись за консультацією до Головного управління статистики у Львівській області (тел. 258-59-49, 258-59-36, електронна пошта: ekabinet@lv.ukrstat.gov.ua).

* У разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 №739 "Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень", потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання.

Перелік форм державних статистичних спостережень, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у програмному забезпеченні "Кабінет респондента"

Переглядів: 142