Малозабезпеченим сім’ям розповіли про проект – “Рука допомоги”

Днями в приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ відбулась зустріч працівників служби зайнятості та управління соціального захисту населення Яворівської РДА з членами малозабезпечених сімей.

Мета зустрічі - роз'яснення Постанови Кабінету Міністрів України №1154 від 2 грудня 2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» ціль якої: покращити рівень життя, матеріальне становище непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, котрі отримують державну соціальну допомогу шляхом підвищення рівня їх зайнятості.

Працівниками соціальних служб було наголошено на шляхах реалізації проекту "Рука допомоги" згідно згаданої Постанови, а саме:

- сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця;

- залучення до участі в громадських роботах, зокрема із соціального супроводу та надання послуг особам похилого віку, інвалідам, демобілізованим учасникам АТО;

- надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

Фінансова допомога надається одноразово, шляхом оплати витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених бізнес-планом учасника пілотного Проекту. Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року.

Охочим долучитися до ініціативи, необхідно звернутися до соціального захисту населення районної держадміністрації за місцем фактичного проживання або перебування з відповідною заявою чи до спеціалістів Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ за професійною консультацією.

Переглядів: 188