Засідання комісії з питань фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів

30 жовтня 2017 року у Яворівській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів, участь у якій взяли представники Яворівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів, Новояворівського міського відділення «Всеукраїнське об’єднання ветеранів», Яворівської районної асоціації інвалідів  «Союз організацій інвалідів України».

Нагадаємо, для ефективного вирішення питань щодо створення сприятливого середовища для людей з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення  Яворівського району, діє програма соціального захисту даних категорій населення ініціатором створення якої виступила начальник управління праці та соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації Уляна Ганусяк.

На початку засідання заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк наголосила, що головною метою діяльності комісії є справедливий та ефективний розподіл бюджетних коштів з орієнтацією на кінцевий результат. Таким чином умови відбору потреб для фінансування будуть жорсткі і прискіпливі.

В рамках роботи члени комісії розглянули та обговорили з керівниками громадських організацій кожну статтю витрат, оскільки членами комісії було наголошено, що  обиратимуться найактуальніші і суспільно важливі заходи, які можуть отримати фінансову підтримку з районного бюджету і принесуть користь громаді.

За результатами засідання, члени комісії погодили, що рішення щодо виділення коштів громадським організація буде прийняте після детального опрацювання наданих організаціями детальних розрахунків та їх обґрунтування. Наголошувалось, що підтримка надаватиметься тільки після подання всіх детальних фінансових розрахунків та необхідних документів.

Переглядів: 357